KONST / Litografier / Färglitografi 14739186
nr 1473 9186
Jan Stenvinkel
(1933-1989), Sverige
Signerad, numrerad 15/60. Färglitografi. Bladets mått: 56x78, yttermått inklusive ram: 63x86 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:39:43
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Jan Stenvinkel
Läs mer om Jan Stenvinkel